loader

Uzmana Sorular!

Sevgili Anne Babalar,

 

Sitemizdeki “Soru Cevap Bölümü” ile amacımız sanal ortamda çocuğunuzun problemini çözmek veya tanı koymak değildir. Zaten sanal ortamda bunu yapmak mümkün değildir. Amacımız sadece genel konularda tavsiye verebilmek veya çocuğunuzda ciddi bir durumdan şüphe edilirse uzman desteği almanızı önermektir. Lütfen soru sorarak çocuğunuzdaki problemlerini çözmemizi beklemeyin. Çocuğunuzun tedavi planına karar vermek için uzmanın çocuğu görerek ve sizinle ayrıntılı görüşerek klinik değerlendirme yapması gerekir. Tedavi planın süresi çocuğunuzun problemlerine bağlıdır ve  düzenli görüşmeler gerektirir.  Birkaç görüşme ile psikolojik semptomlar ortandan kalkmaz.

 

Diğer taraftan çocuğun içinde bulunduğu şartlardan kaynaklanan problemler danışmanlık ve eğitim desteği ile ailenin bu şartları iyileştirmesi sağlanarak kısa sürede çözülebilir. Bu nedenle çocuğunuzla ilgili sorunlarınız büyümeden uzman desteği almanız sorunlarını daha kısa sürede çözmenizi sağlayacaktır.

 

 Not: Sorunuz, isim bilgileriniz sitemizde yayınlanmakta ve tüm sosyal medyada paylaşılmaktadır. Soru sorduğunuzda bu artları kabul etmiş oluyorsunuz. Bilginize,