E.A.E-Etkili Anne-Baba Eğitimi (Parent Effectiveness Training) açılıyor!

Babanın çocuğun gelişimindeki rolü
16 Mart 2019
Sevil Yavuz 29 Nisan’da saat 15:00’te Tanık Hukuk Derneği tarafından düzenlenen Türkiye’de Çocuk İstismarı Konulu Konferansta
16 Mart 2019
Çocuklarınızla yaşadığınız problemleri bir ömür boyu etkili çözmek istiyorsanız ve iletişiminizi geliştirmek istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın…

Parent Effectiveness Training (P.E.T.) 
Etkili Anne-Baba Eğitimi (E.A.E)

Etkili Anne Baba Eğitimi (E.A.E) üç kez Nobel Barış Ödülüne aday gösterilmiş olan psikolog Dr. Thomas Gordon tarafından 1962 yılında geliştirilmiştir ve dünyada milyonlarca anne babaya ulaşmış ve etkisi bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir eğitim modelidir.


Etkili Anne Baba Eğitimi (P.E.T Parent Effectiveness Training) sadece Gordon Training Institude (GTI) tarafından akredite edilmiş olan eğitimciler tarafından verilen EAE deneyimleyerek öğrenme, prezantasyonlar, tartışma grupları, alıştırmalar ve ev uygulamalarını kapsamaktadır. Türkiye’ye ilk defa 2012 yılında As Leader aracılığı ile Vedat Erol tarafından getirilmiştir ve bu alandaki sertifikalı akredite eğitmenler tarafından P.E:T eğitimleri vermeye devam edilmektedir.Uzman Pedagog Sevil Yavuz  Gordon Training Institude (GTI) tarafından akredite edilmiş bir P.E.T eğitimcisidir.

Dönemsel olarak anne babalara P.E.T eğitim sınıfları açmaktadır. Detaylı bilgi için
bizimle iletişime geçin.

E.A.E-Etkili Anne-Baba Eğitimi (Parent Effectiveness Training) Nedir?


Etkili Anne-Baba Eğitimi Gordon Training Institude (GTI) tarafından akredite edilmiş sertifikalı P.E.T Eğitimcisi Uzman Pedagog Sevil Yavuz tarafından P.E.T. eğitimi verilmektedir.
 
Eğitim 3 günü kapsamaktadır ve katılımcılar GTI onaylı katılım sertifikasını almaya hak kazanacaklardır. Uluslararası GTI eğitim standartlarına uygun olarak verilecek eğitimde devam zorunludur. 3 tam günde sunumlar, rol playing ve çeşitli eğlenceli uygulamalarla etkili bir eğitim verilmektedir.


Eğitim kontenjanı sınırlıdır. Öncelikle çocuğu ile iletişiminde ciddi sorun yaşayan anne babalara öncelik verilecektir.
 
Eğitimin Tarihi ve diğer detaylar daha sonra duyurulacaktır.