Online Terapi ve Danışmanlık- Pedagog & Klinik Psikolog

Sevgili Anne Babalar
Bildiğiniz üzere çocuklarla online terapinin mümkün olmadığını ve online danışmanlık konusunda ise söz konusu çocuksa en sağlıklı olanın çocuğun klinik ortamda değerlendirilmesi ve ailesi ile yüz yüze görüşme olduğunu her zaman ifade ediyoruz. Yurtdışı ve yurtiçindeki ailelerden her zaman uzaktan danışmanlık talepleri almamıza rağmen çocuk konusunda tercih etmediğimiz bir hizmet türüdür.

Fakat içinde bulunduğumuz olanüstü zor günlerde özellikle çocukların evden çıkamadığı, anne babaların kaygıların yoğunlaştığı ve çocuklar tarafından bu kaygıların hissedildiği bu dönemde ailelere genel tavsiyeler vermek ve iyileştirici önerilerde bulunmak için bir süreliğine uzaktan danışmanlık hizmeti vermeye karar verdik.

Eğer anne babalar bu zor günlerde ruh sağlığını koruyamazsa, çocuklar da ruh sağlığını koruyamaz. Anne babaların psikolojik dayanıklılığı çocuklarda koruyucu ruh sağlığı görevi görecektir. Bu zor günleri geçirince çocuklar ruhsal durumlarına bağlı olarak ihtiyaç halinde klinik ortamda terapi desteği alabilir.

Herkese sağlıklı günler dileriz.

💻 Uzaktan/Online Hizmetler💻
-Yetişkinler (Anne ve babalar) için “Online Terapi” desteği
-Çocuklar için “Online Aile Danışmanlığı” desteği

Randevu Talep Link Tıklayınız